אודותינו

ספרים זו האהבה שלנו, זו המומחיות שלנו

ברוכים הבאים להוצאת הספרים הוותיקה, הגדולה והיצירתית
"ראובני ספרי צמרת"

 

ספרי צמרת  הינה חברה בע"מ אשר הוקמה בשנת 1981 על ידי המנכ"ל משה ראובני, בעל תואר במנהל עסקים והתמחות בשיווק, מרצה במוסדות להשכלה גבוהה בקורסי שיווק והתאמת מוצר ללקוח. משה ראובני הינו בעל ניסיון רב בתחום שיווק ספרים ומכירתם, וכן בזיהוי הצרכים המשתנים של שוק הקוראים.  החברה מתמחה בהוצאה לאור מלאה ושיווק במיקור פנים,

ייחודה של הוצאת הספרים "ספרי צמרת" הוא בליווי הסופרים בתהליך ההוצאה לאור של הספר – מרגע ההחלטה להוציא את כתב היד לאור ועד לרגע שבו מונח הספר על מדף הספרים בחנויות כשלצדו מוצרים נלווים (by product) המסייעים לקידום הספר והסופר ומיתוגם.

בשל ניסיונה הרב בתחום ההוצאה לאור, ביססה הוצאת הספרים "ספרי צמרת" את מעמדה בתחומים שונים החל מספרות ילדים ונוער ועד לספרי עיון, שירה, אקדמיה והפקות מיוחדות המותאמות לקוח.  ספרי צמרת הינה הוצאה מקצועית, אמינה, בעלת חשיבה יצירתית ומקורית החותרת להשגת מטרותיה והפועלת בשיתוף פעולה מלא עם סופריה.

העדות הטובה ביותר לכך הינם  מדפי הספרים בבתיהם של אזרחי ישראל מכל המגזרים.חזון החברה

סופרים ומאיירים רבים אינם מצליחים לפרוץ את גבולות מונופול חנויות הספרים בישראל. על כן, הוצאת "ספרי צמרת" חרטה על דגלה את קידום מעמד הסופרים והמאיירים, במטרה לאפשר ליוצרים אלה להוציא לאור את יצירותיהם ולקבל גמול הולם והוגן בעבורן.

לשם כך הקימה הוצאת הספרים גם פלטפורמת מכירה ישירה לצרכן www.netbook.co.il ,באמצעותה יכול כל מי שרוצה להגשים חלום ולהפיץ את ספרו.

סופרים מבית "ספרי צמרת"

יורם טהרלב

12 כותרים

עפרה גלברט

11 כותרים

נעמי בן גור

18 כותרים

דר' משה גרנות

דר' אילן ביג'אוי

פרופ' דן מלר

חלק מכותרים אלה הפכו לרבי מכר, תורגמו לשפות רבות והודפסו בחמש-עשרה מהדורות (מעל 70.000 עותקים!)

מוצרים מובילים ב"ספרי צמרת"

דוגמאות לספרים שהפצנו: