בתקופה בה ילדים מוקפים ומורגלים למסכים מסוגים שונים: טלוויזיה, אייפד, אייפוד, סמארטפון, משחקים עם קונסולות ומחשב, יש למשחקים מהסוגים האחרים מקום חשוב מאד. על מנת שלא לאבד את הטעם, הריח, המגע וההתנסות כדאי ומומלץ לעשות מיקס בין הדברים וליצור מציאות מעורבבת. כל אחד על פי רצונו ודרכו. כל ילד/ה וכל משפחה עפ"י השקפת עולמם.

האם ניתן לרכוש כישורי אהבה למשחק? בהחלט. ככל שאנו, הסובבים את הילדים, נשמש עבורם דוגמא אישית ונשחק איתם, כך תהיה החשיפה יותר גבוהה. על מנת שהחוויה תהיה טובה, נעימה ומגוונת, חשוב ורצוי לבחור משחקים טובים ואיכותיים. לעולם המשחק תפקיד חשוב אצל הילדים. אנחנו רוצים עבור הילדים והמבוגרים משחקים שיש בהם קסם, משחקים מרגשים ומיוחדים.

משחקי קופסא, קלפים, לוח ויצירה מקרבים בין המשתתפים. הם יוצרים הנאה, סביבה נעימה ותקשורת איכותית בין ילדים ומבוגרים. המשחק משמח את הילדים, פותח אותם לאפשרויות חדשות, מניע וחושף אותם אל העולם.

על מנת להשתמש נכון בתכונות ובכלים האלה, חשוב לבחור עבור הילדים את המשחק הנכון. חשוב שהמשחק יעביר מסרים ברורים ומסרים מהסוג החיובי. המשחק צריך לגרות את הילדים המשתתפים לשחק בו ומשום כך עליו להיות מהנה, מאתגר ובעל פוטנציאל התחדשות.

חשוב שהמשחק יהיה מושך לעין ומעוצב ללא דופי. כדאי שהמשחק יהיה פשוט להבנה מבחינה זו שהכללים יהיו ברורים, פשוטים ושיהיה בהם היגיון פנימי הקשור למשחק עצמו.

משחק טוב יכול לשאוב את הילדים פנימה לתוכו מתוך בחירה חופשית שלהם. לכן חשוב שהמשחק יהיה איכותי ומושקע גם מבחינת החומרים מהם הוא עשוי. זאת  על מנת שישמש את הילדים למשחקים חוזרים ולא יתפרק וכן מבחינת חשיבה יצירתית, כך שהמשחק יהיה מקור להנאה להורים וגם לילדים שייהנו ממנו. משחק קופסא טוב יוצר אווירה נעימה ותקשורת בין השחקנים.

למשחקים יש חלק חשוב בכישורי חיים ובלמידה. המשחק מאפשר לילדים להתנסות בסביבה מבוקרת, מוגנת ומווסתת. אתגרי החיים טומנים בחובם חוויות מסוגים שונים. משחקים איכותיים מראים בדרכים מגוונות כיצד להתמודד עם מתחרים ואיך לנתב תחרות. כמו כן הם מלמדים על תחושה של הפסד וכישלון וכיצד להתמודד איתם. המשחק מלמד על שיתופי פעולה בקבוצה ומנהיגות, על למידה עצמית ולמידה מהאחר, על חמלה והקשבה.

משחקים יכולים ללמד את הילדים והמבוגרים על הקשבה וסבלנות, תרגול מיומנויות חברתיות לצד כישורי למידה, פיתוח הדמיון ויצירתיות לצד תכנון וביצוע משימות. בעולם של שחקני מסך ומשחקי מחשב, מדובר במשחקים שמעניקים לנו קירבה, שותפות ותקשורת.

למצוא משחק קופסא שעונה על כל היתרונות שאנו מחפשים, משחק הכולל עיצוב מתאים ומזמין לצד משחק המעביר את המסר שאנו מעוניינים להעביר לילדים – אינה משימה קלילה. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו משחקים הכוללים את כל האפיונים האלה. משחקים שיהיו יצירתיים, מעניינים, איכותיים ומעוצבים כהלכה. משחקים שיש בהם קסם רב, משחקים שכולם אוהבים לשחק.

נשמח לקבל מכם את האתגר הבא שלנו

 

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: