fbpx

ממליצים עלינו

סופרים שיצאו איתנו לאור מספרים...

הוצאה אמינה מקצועית משה, יוכי והצוות ניחנו בתודעת שירות גבוהה. ממליצה בחום.

אושרת כהן
"איז'ה דה אורו"

היום הגעתי לצמרת כדי לאסוף את הספר שלי "איך ילדתי אמא" שבלעדיהם לא היה יוצא לאור. קיבלתי מהם לאורך כל התהליך תמיכה ועזרה בכל מה שהייתי צריכה- ליווי בקמפיין מימון המונים, עיצוב גרפי, עריכה לשונית והכל במקצועיות ובאדיבות. תודה רבה!

אור נא אברהם
"איך ילדתי אמא"

כתבתי ספר ילדים ״הפיל שחלם להיות פילה״ הפקת הספר הייתה בהוצאת צמרת ,הצוות מדהים , הרגשתי בית והתוצאה מדהימה.

מיקי כהן
"הפיל שחלם להיות פילה"

את ספרי צמרת הכרתי לאחרונה בתוך תהליך הפקה של סיפרי "סוערת בדממה".. אין מילים בפי לתאר את האווירה החמה, העוטפת והמשפחתית שאני זוכה..מאושרת להמשיך לצידם.

דליה שנבל
"סוערת בדממה"

צמרת הוצאה לאור בניהולו של האיש היקר משה ראובני הוא מקום שמחבק בחום וללא משוא פנים את לקוחותיו. מקום אמין ומהימן, קפדן מאוד ומעל לכל צוות של מקצוענים/ות ברמה גבוהה מאוד. וכן מחירים/עליות סבירות ולא עושקות. מומלץ בחום!

עמית פרי
"העם שמאבד את מדינתו"

על שיתוף הפעולה, תהליך ההפקה, היחס והתוצאהה הסופית. לכן הינני ממליץ על צמרת הוצאה לאור.

שלום לוי
"אבא ואמא לא ביחד יותר"

הוצאת ספרים צמרת, הינה בית חם לסופרים, אנשים מקצועיים שילכו איתך יד ביד עד להוצאת הספר. כך הוצאתי השבוע את ספרי "אמא תני לי כוח". תודה לכם אנשי צמרת!

מיכל בורקו
"אמא, תני לי כוח!"

למה אני ממליצה על "ספרי צמרת"
א. כי כבר בפגישה הראשונה התרשמתי מהמו"ל משה ראובני כאדם יצירתי ובעל ניסיון רב שנים בתחום.
ב. כי כבר עתה, בטרם הופץ הסספר לחנייות, אני זוכה לתגובות מחמיאות ואף מתחהבות בשל הכריכה הרשימה והמיוחדת
ג. כי הצוות שליווה את הוצאת הספר לאור הוא צוות מקצועי , קשוב ונכון לשתף פעולה ד. כי המו״ל עמד בזמנים ואף הקדים את המועדים הנקובים בהסכם.

סופיה רון מוריה
"להרוג את בת-שבע"

התהליך של הוצאת הספר והליווי של כלל הצוות שליווה אותי הן בעריכה בעיצוב פנים וחוץ, ההיועצות עם יוכי ומשה לאורך כל הדרך היה תהליך מרתק. ועל כן למירי , גילי, רונית, ענת, צמרת שלי, יוכי ומשה. תודה. כעת נמצאים בשלב ההפצה והפרסום ואני מקווה ומתארת לעצמי שגם שלב זה יהיה מוצלח וישלים עבורי את החוויה והמוטיבציה לספר הבא.

איריס לאופר שמלה
"אבן פרא, עשב בר"

לספרי צמרת הוצאה לאור שמחתי והיה לי העונג להכיר אנשים עם רצון, ידע ומוטיבציה לסייע לי בהוצאת ספרי" אבירי הממלכה". אנשים עם ניסיון רב בתחום. ממליץ בחום לכל מי שמחפש להוציא את ספרו לאור.

לוטם שגב
"אבירי הממלכה"

ספרי צמרת היקרים...משה, יוכי, שרי, צמרת מנו וניצן המופלאים🙌 וכמובן אנשי הצוות בהוצאה כולה.. קסאניה המאיירת, מושיק האמון על העריכה. נכנסתם לי ללב ולגמרי הפכתם למשפחה❣ תודה על שעות מרגשות של ליווי ותמיכה בחיוך ענק ואהבה גדולה.בתחושת ביטחון ואמונה סייעתם בהגשמת החלום והפיכתו למציאות..מי ייתן והשקט הנפשי ילווה אותנו לעד.. 🙌

לירז כהן ביטון
"הפתעת נשימה"

תודה להוצאת צמרת על הדרך המשותפת שלנו , הליווי המסור בכל פנייה ועל העזרה המקצועית בתהליך כתיבת הספר עד להוצאתו לאור. תודה!

נחמה ביטון
"נמי הנמלה"

זכיתי להוציא לאור את הספר הראשון שלי, זוגיות ונפש בעיניים של יועץ, בהוצאת צמרת. זכיתי להכיר צוות של מקצועי, אדיב וליווי צמוד לאורך התהליך.
לוח הזמנים היה מאתגר, אבל יאמר לזכותם של כל הצוות שהם עשו הכל בכדי שיצא בזמן שרציתי בלי להתפשר על איכות ושירות. ממליץ בחום.
תודה רבה לכולם, משה, יוכי, צמרת, ענת ושאר הצוות מסור.
מברך אתכם בשנה טובה ומתוקה ושפע ספרים חדשים.

אייל קונפורטי
"זוגיות ונפש בעיניים של יועץ"

יחס אישי ולבבי של צוות ההוצאה ושל המו"ל משה ראובני שהתגייס כל כולו למען התוצר הסופי, הספר ובעיקר האדם שעומד מאחוריו.

עופר ירמנובסקי
"ארץ השמש, העולם על פי קיונו"

הגעתי לספרי צמרת במטרה להוציא לאור את ספרי הראשון "תורת האיזון", ונוכחתי לדעת שהגעתי למשפחה !
הצוות המיומן, הסבלנות הבלתי נדלית, היחס והשירות שפגשתי שם הוא אחד מהנדירים שפגשתי.
מעבר לזה, שמצאתי מערכת משומנת היטב וכל אחד ותפקידו הוא והכל בחיוך..אין ספק שזו חתונה קתולית לגבי כל הספרים שלי שבדרך..
תודה רבה רבה על הכל, מעריכה ומוקירה!!

ד"ר סמדר מייזלס (phd)
"תורת האיזון"

עשיתי בחירה מצויינת! הוצאת ספרים צמרת העניקו לי את כל תשומת הלב והקשב, על אף גילי הצעיר והתייחסו אליי בכבוד והערכה. הרגשתי לצידכם בטוחה בדרך שלי והפכתם את תהליך ההוצאה לאור של ספר הביכורים שלי לחוויה בלתי נשכחת! תודה לכולכם -לכל אחד ואחד מצוות ההוצאה על הסבלנות והסובלנות, הידע וההכוונה, האכפתיות והיחס האישי. הידע המקצועי והניסיון שלכם בתחום הוא מדהים, ההיתם לצידי בכל שלבי ההוצאה מתהליך מימון ההמונים ועד להוצאה לאור . בזכותכם הגשמתי חלום!

תמר כהן
"כוכב באלי"

ממליצה מאוד על הוצאה לאור צמרת, הוצאנו אני ובן זוגי ספר שלישי דרכם, מקצועיות, אמינות ותחושה של בית זה כל מה שיוצר צריך. משה ראובני המנכ"ל תמיד קשוב נותן ייעוץ מקצועי ובגובה העיניים. מרוצים מאוד.

סיגלית הלוי
"לא, זאת גם תשובה טובה" ו"אוסף המילים של סופי"
עכביש מרובע - הוצאת ספרים

לאחר תום תהליך הוצאת ספר הביכורים שלי "עכביש מרובע" אני יכולה לומר בוודאות שאני ממליצה בחום על צמרת. כל שלב בהוצאת הספר לווה במקצועיות, סבלנות, יחס אישי, ודיאלוג הדדי ופורה. החל בראש הצמרת- אדון משה ראובני- אדם חם סבלני ובעל רעיונות יצירתיים ניצן שעזרה לי מאוד בכל תהליך גיוס ההמונים, תוך מתן יחס אישי וחם יוכי, שרי, צמרת וכל הצוות. גולת הכותרת היא המאיירת מיכל רון שהיה לי העונג והכבוד לעבוד איתה. אומנית מוכשרת ורחבת אופקים, שהתאהבתי בה מהאיור הראשון וההתאהבות רק הלכה והעמיקה ככל שהתקדמנו. החיבור בינינו היה מושלם. כשקבלתי את התוצר הסופי הרגשתי שהעבודה שלה היא ממש יצירת אומנות שראויה לפרס יוקרתי. תודה על הגשמת החלום!

הלית בר חן
"עכביש מרובע"

התרגשתי היום בקבלת הפנים וההשקה לספר. היחס החם והסבלני גרמו לי להרגיש כמו בבית . הגשמתם לי חלום. אהבתי את הצוות המופלא של צמרת וממליצה בחום לכל אחד שרוצה להוציא לאור ספר!

יהודית רז
"חושך בקצה המנהרה"

ספרי צמרת פשוט נהדרים, עם עבודה מקצועית ומשובחת. תודה גדולה לכל הצוות הנהדר, פשוט תענוג לעבוד עמכם!

עדי בן דוד
"אהבה זה סיפור אחר"

עברתי חוויה מדהימה ביצירה של התהוות הספר ספרי צמרת מדהימים בכל ההפקה המאיירת וכל עובדי ההוצאה, תענוג.

גלית ריבק הכט
"אלתן מגלה עולם"

הוצאה מעולה, מקצועית ומאוד מקדמת. מודה על שיתוף הפעולה ועל התהליך 🙂

דורון שטרית
"היופי בלהיות כלום"

להוציא ספר בספרי צמרת זו חוויה מיטבית. אנשי מקצוע עם הרבה סבלנות וסובלנות מלווים את כל התהליך באופן מקצועי.זכיתי להוציא ספר עם טעם של עוד...תודה לכל אחד ואחת מעובדי ההוצאה!

ירדנה דייסי
"נגיעות של אור"

היחס החם
הלווי הצמוד
הסבלנות האין סופית
תודה שעזרתם לי להגשים חלום

נאוה אנקר
"לאהוב את מה שיש"

ממליצה בחום לעבור את תהליך הוצאה לאור של ספר עם הצוות של צמרת. הליווי החם המוסבר והעקבי של ניצן נותן הרגשת בטחון ושייכות. כל הצוות של צמרת נותן תחושת מקצועיות ומשפחתיות. תודה גדולה

דגנית ינדלר
"האסלה והאסלונית"

המלצות נוספות

משה רבפוגל

משה שלום רב, ברצוני לציין את הסיוע הרב שאני מקבל מהצוות שלך לאורך כל תהליך ההפקה של "ברית כרותה לאהבה" ואף את חלקו הזכרתי שמית

קרא עוד »

אבישג פיינברג

"ראשית כל, עשיתם עבודה נהדרת ומקצועית וגם המאיירת שלי ציינה שלעולם לא הכירה כזה מוציא לאור, שעובדים בכזו מקצועיות ואחריות. אני מאד מרוצה."

קרא עוד »

יקר צמח

יקר ידידי, אני מבקש להודות לך על סיפרך, "קלייר, את המזוזה שלי". קראתי את הספר בשמחה ובחשש- בשמחה לחזור אליו, ובחשש שהוא ייגמר… ספר ניפלא

קרא עוד »

יפעת מלילי-סופר

"תודה לספרי צמרת שחוו איתי את התהליך הזה, שליוו אותי יד ביד, שעשו את זה כל כך נעים ונחמד. הרגשתי שמחבקים אותי, ממש כמו בבית".

קרא עוד »

דן מנור

למשה ולכל חברי הצוות היקרים. אני מתכבד להביע כאן את תודתי והערכתי על הדרך היעילה שבה טיפלתם בפרי עטי. ובמיוחד על היחס האדיב שגילתם כלפיי.

קרא עוד »

יניב פתיה

"…רמת ביצוע מעל למצופה, יחסי עבודה ויחסי אנוש מצד כל הנוגעים למלאכה. תמיד היה עם מי לדבר ולמצוא פתרונות יצירתיים ואוזן קשבת. … כימיה טובה

קרא עוד »

אהרלה פוגל

משה שלום רב, ברצוני לציין את הסיוע הרב שאני מקבל מהצוות שלך לאורך כל תהליך ההפקה של "ברית כרותה לאהבה" ואף את חלקו הזכרתי שמית

קרא עוד »

בועז קיידר

שירה שלום, מעביר אלייך את האישור לסיום שלב העריכה, ברצוני לציין שאת אישה מיוחדת ואמיתית שעושה את עבודתה קודש. חקרת ולמדת הרבה על דברים שלא

קרא עוד »

משה רבפוגל

למשה ראובני שלום וברכה. "ברצוני להביע את תודתי על העבודה המקצועית שעשיתם בעריכת הספר והוצאתו לאור. הוצאתי לאור, עוד לפני הספר הזה כארבעה ספרים, חלקם

קרא עוד »

מיכל פלס

משה יקר שלום וברכה! רציתי להודות לכם על התוצאה שהתקבלה, וגם לך (להודות) משה באופן אישי, שמחתי והתרגשתי לקבל את משלוח הספרים לביתי פלא הוא בעיני שהגענו עד

קרא עוד »

משה אלברט

שלום לך יוכי יקירתי אין מילים בלשוני לתאר לך את הערכתי, בכל פעם שביקשתי ממך נוסף, את השבת בכן של הבנה, ובאורך רוח הראוי להערכה.

קרא עוד »

יואל שילה

"עם סיום ההפקה של ספרי 'השגחה פרטית' אבקש להודות לכם על השירות המעולה ועל העבודה המקצועית. לוואי שאוכל לכתוב עוד ספרים רבים ונוכל שוב לעבוד

קרא עוד »

גליה בן חיים

משה וכל הצוות באופן סמלי עם לידת והשקת הספר אנחנו מתחילים שנה אזרחית חדשה. מאחלת לכם המשך יצירה ועשייה מהלב, תוך חיבור אנושי ונוגע לכל

קרא עוד »

עמרם דולב

"ממש באקראי התוודעתי לספרי צמרת באינטרנט. התרגשתי מאוד מן ההזמנה מאירת הפנים ומהרתי להתקשר, כל השאר – "הסטוריה". …סביבת "ספרי צמרת" היא נגישה וידידותית מאוד.

קרא עוד »

עודד פולקביץ

"חיפשתי הוצאה לאור איכותית לספר הראשון שלי. שתתייחס לספר כאל מוצר אומנותי, כך גם אל התוכן שלי. …נהנתי לעבוד עם הוצאת צמרת, כל בעלי המקצוע

קרא עוד »

ברק גולן

"רפרטואר הספריםרים המרשים, יחס חם מהצות. …תהליך ההפקה היה לשביעות רצוני ורמת הביצוע מצויינת. שמחתי מאוד להוציא את ספרי דרככם".  

קרא עוד »

חולמים לצאת אל האור? הגעתם הביתה!

בספרי צמרת נלווה אתכם בתהליך ההוצאה לאור מפגישת ההיכרות ועד לרגע שהספר מונח על מדף הספרים.