ממליצים עלינו

סופרים שיצאו איתנו לאור מספרים...

הוצאה אמינה מקצועית משה, יוכי והצוות ניחנו בתודעת שירות גבוהה. ממליצה בחום.

אושרת כהן
"איז'ה דה אורו"

היום הגעתי לצמרת כדי לאסוף את הספר שלי "איך ילדתי אמא" שבלעדיהם לא היה יוצא לאור. קיבלתי מהם לאורך כל התהליך תמיכה ועזרה בכל מה שהייתי צריכה- ליווי בקמפיין מימון המונים, עיצוב גרפי, עריכה לשונית והכל במקצועיות ובאדיבות. תודה רבה!

אור נא אברהם
"איך ילדתי אמא"

כתבתי ספר ילדים ״הפיל שחלם להיות פילה״ הפקת הספר הייתה בהוצאת צמרת ,הצוות מדהים , הרגשתי בית והתוצאה מדהימה.

מיקי כהן
"הפיל שחלם להיות פילה"

את ספרי צמרת הכרתי לאחרונה בתוך תהליך הפקה של סיפרי "סוערת בדממה".. אין מילים בפי לתאר את האווירה החמה, העוטפת והמשפחתית שאני זוכה..מאושרת להמשיך לצידם.

דליה שנבל
"סוערת בדממה"

צמרת הוצאה לאור בניהולו של האיש היקר משה ראובני הוא מקום שמחבק בחום וללא משוא פנים את לקוחותיו. מקום אמין ומהימן, קפדן מאוד ומעל לכל צוות של מקצוענים/ות ברמה גבוהה מאוד. וכן מחירים/עליות סבירות ולא עושקות. מומלץ בחום!

עמית פרי
"העם שמאבד את מדינתו"

על שיתוף הפעולה, תהליך ההפקה, היחס והתוצאהה הסופית. לכן הינני ממליץ על צמרת הוצאה לאור.

שלום לוי
"אבא ואמא לא ביחד יותר"

הוצאת ספרים צמרת, הינה בית חם לסופרים, אנשים מקצועיים שילכו איתך יד ביד עד להוצאת הספר. כך הוצאתי השבוע את ספרי "אמא תני לי כוח". תודה לכם אנשי צמרת!

מיכל בורקו
"אמא, תני לי כוח!"

למה אני ממליצה על "ספרי צמרת"
א. כי כבר בפגישה הראשונה התרשמתי מהמו"ל משה ראובני כאדם יצירתי ובעל ניסיון רב שנים בתחום.
ב. כי כבר עתה, בטרם הופץ הסספר לחנייות, אני זוכה לתגובות מחמיאות ואף מתחהבות בשל הכריכה הרשימה והמיוחדת
ג. כי הצוות שליווה את הוצאת הספר לאור הוא צוות מקצועי , קשוב ונכון לשתף פעולה ד. כי המו״ל עמד בזמנים ואף הקדים את המועדים הנקובים בהסכם.

סופיה רון מוריה
"להרוג את בת-שבע"

התהליך של הוצאת הספר והליווי של כלל הצוות שליווה אותי הן בעריכה בעיצוב פנים וחוץ, ההיועצות עם יוכי ומשה לאורך כל הדרך היה תהליך מרתק. ועל כן למירי , גילי, רונית, ענת, צמרת שלי, יוכי ומשה. תודה. כעת נמצאים בשלב ההפצה והפרסום ואני מקווה ומתארת לעצמי שגם שלב זה יהיה מוצלח וישלים עבורי את החוויה והמוטיבציה לספר הבא.

איריס לאופר שמלה
"אבן פרא, עשב בר"

לספרי צמרת הוצאה לאור שמחתי והיה לי העונג להכיר אנשים עם רצון, ידע ומוטיבציה לסייע לי בהוצאת ספרי" אבירי הממלכה". אנשים עם ניסיון רב בתחום. ממליץ בחום לכל מי שמחפש להוציא את ספרו לאור.

לוטם שגב
"אבירי הממלכה"

ספרי צמרת היקרים...משה, יוכי, שרי, צמרת מנו וניצן המופלאים🙌 וכמובן אנשי הצוות בהוצאה כולה.. קסאניה המאיירת, מושיק האמון על העריכה. נכנסתם לי ללב ולגמרי הפכתם למשפחה❣ תודה על שעות מרגשות של ליווי ותמיכה בחיוך ענק ואהבה גדולה.בתחושת ביטחון ואמונה סייעתם בהגשמת החלום והפיכתו למציאות..מי ייתן והשקט הנפשי ילווה אותנו לעד.. 🙌

לירז כהן ביטון
"הפתעת נשימה"

תודה להוצאת צמרת על הדרך המשותפת שלנו , הליווי המסור בכל פנייה ועל העזרה המקצועית בתהליך כתיבת הספר עד להוצאתו לאור. תודה!

נחמה ביטון
"נמי הנמלה"

זכיתי להוציא לאור את הספר הראשון שלי, זוגיות ונפש בעיניים של יועץ, בהוצאת צמרת. זכיתי להכיר צוות של מקצועי, אדיב וליווי צמוד לאורך התהליך.
לוח הזמנים היה מאתגר, אבל יאמר לזכותם של כל הצוות שהם עשו הכל בכדי שיצא בזמן שרציתי בלי להתפשר על איכות ושירות. ממליץ בחום.
תודה רבה לכולם, משה, יוכי, צמרת, ענת ושאר הצוות מסור.
מברך אתכם בשנה טובה ומתוקה ושפע ספרים חדשים.

אייל קונפורטי
"זוגיות ונפש בעיניים של יועץ"

יחס אישי ולבבי של צוות ההוצאה ושל המו"ל משה ראובני שהתגייס כל כולו למען התוצר הסופי, הספר ובעיקר האדם שעומד מאחוריו.

עופר ירמנובסקי
"ארץ השמש, העולם על פי קיונו"

הגעתי לספרי צמרת במטרה להוציא לאור את ספרי הראשון "תורת האיזון", ונוכחתי לדעת שהגעתי למשפחה !
הצוות המיומן, הסבלנות הבלתי נדלית, היחס והשירות שפגשתי שם הוא אחד מהנדירים שפגשתי.
מעבר לזה, שמצאתי מערכת משומנת היטב וכל אחד ותפקידו הוא והכל בחיוך..אין ספק שזו חתונה קתולית לגבי כל הספרים שלי שבדרך..
תודה רבה רבה על הכל, מעריכה ומוקירה!!

ד"ר סמדר מייזלס (phd)
"תורת האיזון"

עשיתי בחירה מצויינת! הוצאת ספרים צמרת העניקו לי את כל תשומת הלב והקשב, על אף גילי הצעיר והתייחסו אליי בכבוד והערכה. הרגשתי לצידכם בטוחה בדרך שלי והפכתם את תהליך ההוצאה לאור של ספר הביכורים שלי לחוויה בלתי נשכחת! תודה לכולכם -לכל אחד ואחד מצוות ההוצאה על הסבלנות והסובלנות, הידע וההכוונה, האכפתיות והיחס האישי. הידע המקצועי והניסיון שלכם בתחום הוא מדהים, ההיתם לצידי בכל שלבי ההוצאה מתהליך מימון ההמונים ועד להוצאה לאור . בזכותכם הגשמתי חלום!

תמר כהן
"כוכב באלי"

ממליצה מאוד על הוצאה לאור צמרת, הוצאנו אני ובן זוגי ספר שלישי דרכם, מקצועיות, אמינות ותחושה של בית זה כל מה שיוצר צריך. משה ראובני המנכ"ל תמיד קשוב נותן ייעוץ מקצועי ובגובה העיניים. מרוצים מאוד.

סיגלית הלוי
"לא, זאת גם תשובה טובה" ו"אוסף המילים של סופי"

לאחר תום תהליך הוצאת ספר הביכורים שלי "עכביש מרובע" אני יכולה לומר בוודאות שאני ממליצה בחום על צמרת. כל שלב בהוצאת הספר לווה במקצועיות, סבלנות, יחס אישי, ודיאלוג הדדי ופורה. החל בראש הצמרת- אדון משה ראובני- אדם חם סבלני ובעל רעיונות יצירתיים ניצן שעזרה לי מאוד בכל תהליך גיוס ההמונים, תוך מתן יחס אישי וחם יוכי, שרי, צמרת וכל הצוות. גולת הכותרת היא המאיירת מיכל רון שהיה לי העונג והכבוד לעבוד איתה. אומנית מוכשרת ורחבת אופקים, שהתאהבתי בה מהאיור הראשון וההתאהבות רק הלכה והעמיקה ככל שהתקדמנו. החיבור בינינו היה מושלם. כשקבלתי את התוצר הסופי הרגשתי שהעבודה שלה היא ממש יצירת אומנות שראויה לפרס יוקרתי. תודה על הגשמת החלום!

הלית בר חן
"עכביש מרובע"

התרגשתי היום בקבלת הפנים וההשקה לספר. היחס החם והסבלני גרמו לי להרגיש כמו בבית . הגשמתם לי חלום. אהבתי את הצוות המופלא של צמרת וממליצה בחום לכל אחד שרוצה להוציא לאור ספר!

יהודית רז
"חושך בקצה המנהרה"

ספרי צמרת פשוט נהדרים, עם עבודה מקצועית ומשובחת. תודה גדולה לכל הצוות הנהדר, פשוט תענוג לעבוד עמכם!

עדי בן דוד
"אהבה זה סיפור אחר"

עברתי חוויה מדהימה ביצירה של התהוות הספר ספרי צמרת מדהימים בכל ההפקה המאיירת וכל עובדי ההוצאה, תענוג.

גלית ריבק הכט
"אלתן מגלה עולם"

הוצאה מעולה, מקצועית ומאוד מקדמת. מודה על שיתוף הפעולה ועל התהליך 🙂

דורון שטרית
"היופי בלהיות כלום"

להוציא ספר בספרי צמרת זו חוויה מיטבית. אנשי מקצוע עם הרבה סבלנות וסובלנות מלווים את כל התהליך באופן מקצועי.זכיתי להוציא ספר עם טעם של עוד...תודה לכל אחד ואחת מעובדי ההוצאה!

ירדנה דייסי
"נגיעות של אור"

היחס החם
הלווי הצמוד
הסבלנות האין סופית
תודה שעזרתם לי להגשים חלום

נאוה אנקר
"לאהוב את מה שיש"

ממליצה בחום לעבור את תהליך הוצאה לאור של ספר עם הצוות של צמרת. הליווי החם המוסבר והעקבי של ניצן נותן הרגשת בטחון ושייכות. כל הצוות של צמרת נותן תחושת מקצועיות ומשפחתיות. תודה גדולה