הוצאת ספריש לא מעט אנשים שכותבים למגירה וביום בהיר אחד של צלילות הדעת ותחושת אומץ מניעה, הם מבקשים לחשוף את הכתיבה שלהם לעיני כל. יש לא מעט סופרים שלאחר שנים אשר עמלים על כתיבת הספר מקבלים יום בהיר אחד החלטה שהגיעה זמן לפרסם את הספר ויש לא מעט אנשים שמבקשים לברר אי אלו פרטים אודות ההזדמנויות שקיימות כיום עבור הוצאת ספר כגון כמה עולה להוציא ספר לאור. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לפרסם ספר, להבין במה דברים אמורים, לבחון סיכויים, להבין מהם הצעדים הבאים וכדומה, הרי שיש לגשת את חברה להוצאת ספרים, אך פה יש לבחון בזהירות אל איזו חברה הכי מומלץ לגשת.

בחירה קלה

אם הספר שכתבתם מיועד עבור קהל יעד מגוון, הרי שהבחירה שלכם עתידה להתגלות כהרבה יותר קלה, וזאת כיוון שיש הוצאת ספרים אחת בארץ שנחשבת לגדולה בתחום, כאשר פה כאמור מדובר בהוצאת הספרים "ספרי צמרת". הוצאת "ספרי צמרת" הינה הוצאה מכובדת, ידועה ורצינית, אך יחד עם זאת היא גם ידעוה לטובה בשל מגוון הדרכים היצירתיות שמאפשרות לה להעניק ללקוחותיה הרבה יותר.

שלושת השלבים

אם נציין על קצה המזלג את שלושת השלבים עבור הוצאת ספר וגם על איך להוציא לאור ספר ראשון, נציין שראשית יש להגיע לשיחת היכרות עם נציג מטעם החברה ביחד עם כתב היד, וזאת על מנת לבחון טוב יותר את פני הדברים ועל מנת לקבל הצעת מחיר לצד מעבר מסודר על הסכם עבודה. לאחר מכן בשלב השני יש לקבל חוות דעת מקצועית ואף לעבור עריכה לשונית לצד עריכה ספרותית, כאשר בין היתר שלב זה גם כולל הגהה, עימוד, עיצוב והדפסה, ולבסוף בשלב הסופי יש לדאוג לקדם את הספר במגוון חנויות הספרים.

ליווי צמוד

לסיכום נציין שמי שבוחר לשלב פעולה עם הוצאת "ספרי צמרת" יזכה לגלות חברה אמינה, ליווי צמוד וכלים מקוריים עבור קידום הספר, וכמובן חלופה מקוונת עבור הוצאת ספר אלקטרוני. מכאן שאם גם אתם מבקשים לחבור אל חברה שמכירה את מגוון קהלי יעד מקרוב ולאורך שנים, ואם גם אתם מחפשים בית חם ומקצועי עבור פרי העט שלכם – טוב לדעת שהגעתם הביתה.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: