הוצאת ספריםאין דבר יותר מדהים מלחוש כיצד רעיון מפרפר בבטן, כיצד מוצאים את האומץ והזמן להוציא את הרעיון אל הדף ואז אט אט לחזות כיצד הרעיון הופך להיות סיפור נכון, מדויק שמבטא בדיוק מה שביקשתם להעביר, אפילו מבלי שהייתם לגמרי מודעים לכך. מכאן שאם גם אתם גאים כיום להחזיק בספר שזה עתה סיימתם לכתוב, או אם גם אתם לפני שנים כתבתם ספר ואילו כיום יש לכם האומץ לעשות צעד ולבחון כיצד הוא יכול להצליח בעולם האמיתי, הרי שאתם צרכים למצוא הוצאת ספרים שתתאים לסיפור שלכם, שתחזיק בניסיון בתחום, שתדע כיצד למקסם את סיכויי ההצלחה, שתפנה אל קהל היעד שהספר שלכם פונה אליו ושתדע לשלב אתכם בכול שלב ולצעוד ביחד עמכם באופן נעים, אך מקצועי אל עבר ההצלחה.

ליווי צמוד

אם כתבתם ספר או סיפור, אתם מוזמנים לפגוש הוצאת ספרים או הוצאה ספרי ילדים מקצועית ואיכותית אשר מתמחה בנישות רבות, אשר מכירה דרכים יצירתיות על מנת לשווק ספרים, שבמקרה הצורך מוציאה מוצרים נלווים בעלי ערך מוסף, שמקפידה על אמינות ושקיפות מלאה, שמאמינה בזכות של הסופר להתפרנס בכבוד, שמעניקה שירותי עריכה לשונית והגהה מקצועית ואך שמציעה אלטרנטיבה להפוך את הספר הכתוב לפורמט דיגיטלי, וזאת על מנת להימנע ממחויבות כלפי חנויות הספרים.

מתחילים עם פגישת היכרות

משה ראובני, מנכ"ל ההוצאה לאור מומחה בזיהוי צרכים של שוק הקוראים, יודע לקרוא את השוק, יודע כיצד להמציא דרכי שיווק ייחודיים עבור כל ספר וספר, מאמין בספרים איכותיים, מאמין ביצירתיות ומאמין בכוחה של המילה הכתובה לתרום לעולם. מכאן שאם גם אתם מחפשים הוצאה מוכרת, איכותית, מקצועית, אמינה, לבבית, יצירתית וחשוב מכל שתאמין ביחד אתכם בהצלחה, הרי שיש ליצור קשר בהקדם ופשוט לקבוע שיחת היכרות בה תוכלו לשמוע יותר פרטים אודות הליך ההוצאה, סיכויי ההצלחה, העלויות, טווחי זמן, אופציות שיווקיות, מסלולי פרסום וכדומה.

עשר דקות

אומנם להתחיל לפרסם ספר דורש אומץ, ולא כל סופר בקיא בתחום השיווק, אך אם נפשט את הדברים, נציין שכל שעליכם לעשות זה לפנות עשר דקות, להרים טלפון (או לשלוח מייל), ואתם כבר בידיים טובות ותדעו איך להוציא לאור ספר ראשון – בהצלחה!

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: