הוצאות ספריםכיום מי שחושב על הוצאת הספר שלו לאור, ועל איך מוציאים ספר לאור, יכול לבחור בין פורמט אלקטרוני לבן הוצאה בדרך השמרנית, וכמובן שהוא יכול לבחור את חברת ההוצאה עמה הוא בוחר לשלב ידיים. מכאן שמלבד הצורך לחשוב על רעיון טוב ולפתח אותו לידי ספר שלם, גם יש להיות בתום הכתיבה פעילים, ולו על מנת להחליט בידי מי להפקיד את הסיפור שלכם, כלומר על מנת להחליט בידי מי אתם מבקשים להפקיד את הצלחת הספר.

התמחות בהוצאת ספרים

הבעיה המרכזית היא שרוב הסופרים אינם אנשי עסקים, אינם אנשי מיתוג ואינם מבינים לא בשיווק ולא בעריכה לשונית, ועל כן בין אם מדובר על השלבים הראשוניים עבור המשך הכנת הספר לדפוס ובין אם מדובר על השלבים השיווקיים, טוב לדעת שאם כתבתם ספר, כדאי לפנות אל הוצאת ספרים צמרת, וזאת כיוון שהוצאת "ספרי צמרת" קיימת לאורך חמש עשרה שנה, היא מחזיקה צוות מגוון ומקצועי (כל אחד בנישה משלו), המחירים נוחים ובאופן כללי מדובר בחברה שזכתה ללא מעט הצלחה בתחום.

קבעו פגישה

גם אתם מבקשים ליהנות משירותי הוצאות ספרים? ובכן כל שעליכם לעשות זה לקבוע פגישה ופשוט להגיע ביחד עם הספר על מנת שייבחן מעט יותר מקרוב, על מנת שתיבחן דרך התגובה המתאימה ביותר, על מנת שיתאפשר לדבר בגובה העיניים על סיכוי ההצלחה, על מנת לבחון מגוון שלבים נוספים שיש לעבור בטרם השיווק וכדומה.

להגיע הביתה

מי שמחליט לחבור אל חברת "ספרי צמרת" מהר מאוד יגלה הליך נעים ואיכותי, תשומת לב מלאה עבור כל שלב, שיתוף מלא של הסופר, רזומה עשיר, שורת סופרים מוכרים שכבר בחרה בחברה, אופציות מיתוג רעננות שמוכיחות את עצמן ועוד. מכאן שאם גם אתם חולמים שהספר שלכם יראה אור, יימכר כמה שיותר, יממש את הפוטנציאל שלו, יראה במיטבו, לא יצריך מכם הוצאה גבוהה ויהיה בסביבה אשר מותאמת לקהל היעד שאליו גם אתם מכוונים, הרי שטוב לדעת שהגעתם הביתה, למקום שאוהב את המילה הכתובה ועושה עמה קסמים ע"י הוצאת ספר לאור.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: